Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra mß meniny:

Vsevjednom.cz

slide
´╗┐

Obchodn├ę podmienky

 V├í┼żen├Ż z├íkazn├şk, ─Ćakujeme V├ím, ┼że ste nav┼ít├şvili na┼íu ONLINE DON├ü┼áKU KVETOV a te┼í├şme sa na spolupr├ícu s Vami.

1. Objedn├ívka je z├ív├Ązn├í ak je uhraden├í jej pln├í cena vr├ítane dopravn├ęho a pova┼żuje sa za vybaven├║ po doru─Źen├ş kytice adres├ítovi. Prij├şmate─ż svoj├şm podpisom potvrdzuje prijatie objedn├ívky. Pr├şpadn├║ s┼ąa┼żnos┼ą na doru─Źenie, alebo kvalitu tovaru je nutn├ę reklamova┼ą do 24 hod. od prevzatia tovaru.

2. Odpor├║─Źame na┼í├şm z├íkazn├şkom, aby si kytice objedn├ívali aspo┼ł 1 de┼ł vopred. Vzh─żadom ku originalite ka┼żdej kytice, k nedostatku alebo k nedostupnosti ur─Źit├ęho typu kvet├şn si dod├ívate─ż vymedzuje pr├ívo vo v├Żnimo─Źn├Żch pr├şpadoch tieto nahradi┼ą podobn├Żm typom rovnakej kvality a ceny.

3. Ak objedn├ívate─ż poskytne myln├ę ├║daje o adres├ítovi, pr├şpadne sa adres├ít nebude zdr┼żiava┼ą na objedn├ívate─żom udanej adrese v dohodnutom ─Źase a nebude ani mo┼żnos┼ą prenechania kytice bl├şzkej osobe (napr. rodinn├Ż pr├şslu┼ín├şk, kolega, sused......) bude sa tak├ęto doru─Źenie pova┼żova┼ą za vybaven├ę. Objedn├ívate─ż si m├┤┼że po dohode vyzdvihn├║┼ą nedoru─Źen├║ kyticu na prev├ídzke do 24.hod├şn. Pre op├Ątovn├ę doru─Źenie je nutn├ę uhradi┼ą cenu dopravn├ęho ( v Ko┼íiciach 5ÔéČ, mimo Ko┼í├şc- dohodnut├ę dopravn├ę )

4. Ceny objedn├ívok ( najm├Ą kvetinov├Żch kompoz├şci├ş z r├║┼żi ) sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą oproti be┼żn├Żm cen├ím v ostatnom roku a to najm├Ą po─Źas sviatkov ak├Żmi s├║ napr. de┼ł sv. Valent├şna, de┼ł Matiek, medzin├írodn├Ż de┼ł ┼Żien, ─Źo je sp├┤soben├ę zv├Ż┼íen├şm cien kvet├şn na holandskej burze.

5. ├Üdaje o objedn├ívate─żovi a prij├şmate─żovi sl├║┼żia len pre potreby realiz├ície doru─Źenia tovaru a pod─ża z├íkona o ochrane osobn├Żch ├║dajov nebud├║ poskytovan├ę tret├şm osob├ím.

6. Prij├şmate─ż nebude informovan├Ż o objedn├ívate─żovi, len ak si to vyslovene objedn├ívate─ż ┼żel├í, ─Źo m├┤┼że vyjadri┼ą prilo┼żen├Żm odkazom.

7. Don├í┼íka kytice je mo┼żn├í v akejko─żvek hodine, ale don├í┼íky v ─Źase medzi 21.00 a 7.00 musia by┼ą v hodnote minim├ílne 33ÔéČ.

Objedn├ívate─ż uskuto─Źnen├şm objedn├ívky vyhlasuje, ┼że sa obozn├ímil s obchodn├Żmi podmienkami a s├║hlas├ş s nimi.

 

ę 2014 KvetinovřServis.eu | webdesign by KING